GEAR ROT. KM 04 F140-30US SH.LINK W.DAMP
Materialnummer
Produktlinje
Tilbehør
Beskrivelse
Egenskaper
Bredde (mm)
173
Dreiemoment
1 000
Høyde (mm)
406
Maks. vekt (kg)
4 500
Mål for varevedlegg
o 4 x 140 MM
Stasjonstype
gear
Type varevedlegg
flange
Vekt (kg)
46
Modellspesifikasjoner
Rotorer
Varedelenr.
Bredde (mm)
173
Dreiemoment
850
Høyde (mm)
256
Maks. vekt (kg)
Mål for varevedlegg
o 4 x 140 MM
o 4 x 140 MM
o 4 x 140 MM
Ø 59 MM
Ø 62 MM
Ø 63 MM
Ø 68 MM
Ø 69 MM